Leden 2013

2013 TV's Couples: Vote In Round Two (Gossip Girl)

31. ledna 2013 v 20:05 | Nicole |  LM - News
V aknetě E!Online o nejlepší Tv páry je samozřejmě i Gossip Girl. Jsou tam dokonce hned dva. Vždcky proti sobě soupeří dva páry a jeden z nich vypadne. Strasně mě mrzí, že jsou proti sobě nasazení Chuck/Blair a Finn/Rachel :( No, ale já budu samozřejmě hlasovat pro Chair. Finchel mám sice taky ráda, ale ani zdaleka to namá na Chair! Hlasovat můžete TADY!

Game 1.2 - Dan/Serena (Gossip Girl)
Game 4.2 - Chuck/Blair (Gossip Girl)

2013 TV's Couples: Vote In Round Two (Glee)

31. ledna 2013 v 20:01 | Nicole |  NR - News
Takže, mám tady odkaz na anketu, kde můžete hlasovat pro nejlepší TV páry. Glee je tam hned s několika páry, tak vám je vypíšu všechny :) Naya je tam jako Santana v páru s Brittany, takže určitě hlasujte. Vždycky proti sobě soupeří dva páry. Hlasovat můžete TADY!

Game 2.1 - Kurt/Blaine (Glee)
Game 3.1 - Brittany/Santana (Glee)
Game 4.2 - Finn/Rachel (Glee)
Game 4.3 - Will/Emma (Glee)

Personal #13

31. ledna 2013 v 19:43 | Nicole |  NR - Personal
Mám tady várku osobních fotek za poslední dny. Tu první přidala Nayina oblíbená Jo Baker, která jí líčí na akce. Naya je na ní právě čerstvě nalíčení a připravená na Entertainment Weekly Pre-SAG Party. Ty další jsou všechny ze SAG Awards. Tu třetí opět přidala Jo Baker z líčení :) Na fotkách jsou i Heather Morris, Kevin McHale a Vanessa Lengies.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

At Hugo's Tacos In West Hollywood [30/1/2013]

31. ledna 2013 v 19:38 | Nicole |  LM - Candids 2013
Mám tady zbrusu nové paparazzi fotky Leighton. Jsou ze včerejška, když si zajela do Hugo's Tacos nakoupit :) Je obyčejně oblečená, ale sluší jí to. Tenhle styl slunečních brýlí teď nosí často, ale líbí se mi na ní.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Filming God Only Knows [Unknown Date]

31. ledna 2013 v 19:31 | Nicole |  God Only Knows
Našla jsem ještě jednu fotku z natáčení God Only Knows, ve kterém Leighton hraje po boku Bena Barnese. Film je stále ještě ve fází natáčení :) Nicméně netuším, za kdy tato fotka je, takže vám toho o ní moc neřeknu. Je ale možné, že je ze stejného dne, jako předchotí fotky z natáčení tohoto filmu, protože Leighton a Ben mají stejně oblečení a je to i na stejném místě. Na fotce vlastně Leighton ani není moc vidět :)

imagebam.com

4.14 I Do [episode stills]

31. ledna 2013 v 19:24 | Nicole |  Glee S4 Stills
Naya je konešně taky na nějaké stills ke Glee. Je na ní s Di, takže se můžeme těšit na další potvrzenou Santana/Quinn scénu :) Ty mě vždycky moc baví, jsou vtipné. Obě na fotce vypadají skvěle. Jinak v této epizodě se dočkáme svatby Willa a Emmy, takže se určitě máme na co těšit.

imagebam.com

Portraits TV Guide Comic-Con 2012 Photoshoot - Update

31. ledna 2013 v 19:17 | Nicole |  Updates
Po více jak půl roce se objevili další fotky z photoshootu, který Naya nafotila na letošním Comic-Conu společně s Leou, Corym, Darrenem, Kevinem a Jennou. Konečně jsou také nějaké fotky, kde je Naya sama a nejsou na nich tagy přes celou fotku :) Ta první je dokonce v HQ.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Entertainment Weekly Pre-SAG Party - Update

31. ledna 2013 v 19:12 | Nicole |  Updates
Našla jsem pár dalších fotek z Pre-SAG Party, kde byla Naya s Vanessou Lengies. Původně se objevily jen 4 fotky, tak jsem velice ráda za další. Naya tam totiž vypadala skvěle :) Všechny fotky najdete zde.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Outside Od The American Horror Story: Asylum After Party [13/10/2012]

31. ledna 2013 v 19:10 | Nicole |  NR - Candids 2012
Zjistila jsem, že mi tu chybí tyhle paparazzi fotky z loňského roku, tak je přidávám teď. Jsou z 13.října a Naya byla zrovna na odchodu z after party, která se konala u příležitosti premiéry druhé řady American Horror Story.

imagebam.com imagebam.com

19th Annual Screen Actors Guild Awards [27/1/2013]

31. ledna 2013 v 19:06 | Nicole |  NR - Appearances 2013
Naya se společně s ostatnímu herci z Glee zúčastnila předávání SAG Awards, kde bylo Glee nominováno. Bohužel svoji nominaci neproměnila, škoda. Nicméně fotky jsou z této akce naprosto úžasné. Naya vypadala fantasticky. Zvolila svoji nejčastější barvu oblečení - černou. Střih šatů je neuvěřitelně sedl a musela zaujmout úplně všechny, kteří je viděli, protože vypadala opravdu krásně. Ty šaty jsou prostě úžasné :) Měla hezky udělané vlasy a velice pěkně byla namalovaná (vlasy a líčení jí dělala zase Jo Baker). Jednoduše, vypadala perfektně! Fotek je hodně :) a prvních asi šedesát je dokonce v HQ!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com